Інформація для фахівців та батьків

Впроваджуємо інклюзію в закладі освіти📚Фахівці UNICEF створили серію посібників для батьків, які виховують дітей з порушенням або ризиком порушення розвитку.

Там можна знайти поради, які допоможуть перевірити руховий, мовленнєвий, сенсорний та психоемоційний розвиток дитини, дізнатись більше про потреби малюка з порушеннями розвитку, зробити абілітаційні та реабілітаційні заняття частиною повсякденної рутини і ігор.

Повний перелік довідників:👇

Перевірте розвиток своєї дитини «Перевірте розвиток своєї дитини. Таблиця для оцінки розвитку дітей до 3 років «Червоні прапорці»». Посібник підкаже, в яких випадках варто звернутися до спеціаліста.

Завантажити: https://cutt.ly/FwVFCUkl

Гра не тільки для забави «Гра не тільки для забави. Розвивальні ігри для дітей від народження до трьох років». Містить інформацію про особливості взаємодії з дітьми з порушеннями розвитку, а також набір вправ та ігор, що допоможуть розвинути рухову активність дитини, навчать розвинути прихильність до мами та інших людей.

Завантажити: https://cutt.ly/ewVFVkvh

Ранній розвиток дитини «Ранній розвиток дитини. Як розвивається малюк від народження до трьох років». Довідник про особливості рухового, мовленнєвого, сенсорного та психоемоційного розвитку дитини.

Завантажити: https://cutt.ly/nwVFV31A

Позиціонування дитини з руховими порушеннями та підбір обладнання «Позиціонування дитини з руховими порушеннями та підбір обладнання». Допоможе батькам зрозуміти, які пози для лежання та сидіння є безпечними для дитини, а також як адаптувати її до різних положень.

Завантажити: http://surl.li/qgyqm

Якщо малюк народився з порушеннями розвитку «Якщо малюк народився з порушеннями розвитку». У буклеті зібрані поради, як підтримати батьків, які виховують дітей з порушенням або ризиком порушення розвитку.

Завантажити: http://surl.li/qgyrm

Якщо у вашої дитини розлади аутистичного спектра «Якщо у вашої дитини розлади аутистичного спектра. Керівництво для батьків». Містить інформацію про аутичний спектр, його види, діагностику, організацію життя дитини з аутизмом, а також щодо прав дитини з аутизмом та її батьків.

Завантажити: http://surl.li/qgytm

Джерело: Реабілітація травм війни

Поділитися: